06 Ağustos 2020 Perşembe

SDÜ Fen Bilimleri Enstitüsü’nden ISUBU Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’ne Aktarılış Sürecinde İş ve İşlemler Hakkında Bilgilendirme

31 Temmuz 2018 Salı 16:40 tarihinde eklendi | 512 defa okundu

Değerli Akademisyenlerimiz,

Bilindiği üzere üniversitemizin ve dolayısıyla enstitümüzün kuruluş ve aktarma süreci halen devam etmektedir. Bu kapsamda; enstitümüz anabilim dallarının aktarılması yapılmış, enstitü kurulu ve yönetim kurulumuz oluşturulmuştur. Yeni dönem lisans üstü öğrenci alımları Enstitümüz bünyesinde başlatılmış, mülakat sınavları 30.07.2018 itibariyle yapılmış bulunmaktadır. Bu süreçte, yeni kayıt öğrencilerin başvuru işlemlerinden başlayıp en son kayıtları ve danışman atamalarına kadar tüm işlemleri yeni üniversitemiz ve enstitümüz bünyesinde gerçekleştirilecektir. Ancak, aktarmalar gerçekleşinceye kadar eski öğrencilerimiz ile ilgili tüm işlemler (tez teslimi, juri belirleme, sempozyum görevlendirmeleri, vb.) SDÜ Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesinde yapılmaya devam edecektir.

Bu süreçte beklenilmeyen aksaklıklar yaşanabilmektedir. Önü alınamaz bir yanlışlık yapmamak ve herhangi bir maduriyete sebep olmamak için yaşadığımız bu geçiş süreci içerisinde anlayışınız ve işbirliğinize ihtiyacımız bulunmaktadır.

Teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Doç. Dr. Abdullah SÜTÇÜ

Enstitü Müdürü